JLT Design na Tubądzin Design Days 2014

Share On GoogleShare On FacebookShare On Twitter

JLT na imprezie Design Days z Maciejem Zieniem w Toruniu.

To już druga edycja spotkań z architektami i projektantami, których organizatorem była Grupa Tubądzin.  W tym roku impreza odbywa się aż w jedenastu polskich miastach. Czerwcowy event odbył się w towarzystwie jednego z najlepszych polskich projektantów, Macieja Zienia. Inspirujące osobowości ze świata projektowania wnętrz i designu sprzyjają  wyjątkowości atmosfery wydarzenia. Oczywiście nie mogło zabraknąć na nich również JLT Design!

Ekipa JLT Design na TDD 2014

Nasza ekipa złożona z trzech projektantek przy stoliku organizacyjnym Tubądzin Design Days 2014

W mieście Toruń gościł wieloletni partner biznesowy Grupy Tubądzin, który to zaprojektował elegancką kolekcję luksusowych płytek pod swoim nazwiskiem – „Zień”. Uczestnicy imprezy mogli dowiedzieć się wielu cennych wskazówek na temat inspiracji i spostrzeżeń projektanta. Chętnie odpowiadał on na pytania dotyczące kolekcji i pracy jaką włożył w projekt. Młodych projektantów i architektów zafascynował charakter eventu oraz pozytywne nastawienie gościa specjalnego, który chętnie dzielił się swoimi doświadczeniami.

Tubądzin Design Days 2014I

Tubądzin Design Days 2014 zgromadziła wielu uczestników

Spotkanie było też okazją do skosztowania kulinarnych dań przygotowanych przez mistrza z polskiej edycji programu „Top Chef” Jeana Bos`a.

Pokaz kulinarnego mistrzowstwa  na TDD 2014

Top Chef czyli Pokaz kulinarnego mistrzowstwa

Misją Design Days jest stworzenie miejsca idealnego do zaprezentowania twórczości uczestników wydarzenia. Konkurs zorganizowany przez Grupę Tubądzin odbywa się we wszystkich miastach spotkań. Zadaniem uczestników było stworzenie projektu płytki ceramicznej. Inspiracją dla biorących udział w konkursie miały być luźne skojarzenia z pastelową kolekcją marki Tubądzin. Mocną pokusę stanowiła nagroda główna w postaci wyjazdu na Biennale Architektury w Wenecji. Więc warto było się postarać!

Można było dowiedzieć się wielu ciekawych rzeczy o nowych trendach.

Można było dowiedzieć się wielu ciekawych rzeczy o nowych trendach.

Tubądzin Design Days przybrało postać imprez partnerskich do nawiązania dialogów z producentami i architektami. Hasło „Inspirują nas najlepsi” jest najlepszym dowodem na to, że spotkanie stanowi jedną z ciekawszych w branży architektonicznej.

Autor: Joanna Data aktualizacji: