Meble dla wnętrza kuchni projektu JLT Design zostały nagrodzone „realizacją miesiąca” na kuchnieportal.pl

Share On GoogleShare On FacebookShare On Twitter

W minionym miesiącu pierwsze miejsce w realizacjach miesiąca otrzymały meble zaprojektowane przez nasze buro. Lekkość formy, kontrasty w odpowiednio dobranej kolorystyce oraz funkcjonalność w zastosowanych rozwiązaniach przekonały nie tylko naszych Klientów z apartamentu Zen, ale również redakcje prestiżowego portalu o tematyce projektowania i aranżacji wnętrz kuchni. Dziś możecie dowiedzieć się więcej na temat tego projektu.

Nowoczesna aranżacja kuchni zaprojektowanej przez JLT Design

Nowoczesna aranżacja kuchni zaprojektowanej przez studio JLT Design w Bydgoszczy

 Wypoczynek i relaks w jednym przestronnym wnętrzu, tak można nazwać kuchnię harmonijnie połączoną z salonem zaprezentowaną na zdjęciach realizacji. Elegancki, a zarazem nowoczesny i ponadczasowy projekt mebli połączony z unikalną aranżacją wnętrza pozwala na zachowanie dwóch funkcjonalności w jednym pomieszczeniu. To modne i bardzo wygodnie rozwiązanie dla niewielkich mieszkań. Design jest tutaj kluczową sprawą, bez której całość wnętrza mogłaby stracić swój niepowtarzalny wizerunek. Odpowiednio dopasowane do siebie elementy (meble, akcesoria, dekoracje) stworzyły pomieszczenie o funkcji zarówno kuchni jak i salonu w spójnym i harmonijnym tonie.

Aranżacja kuchni

Kuchnia z czarnym okapem

Nowoczesna kuchnia z czarnym wyspowym okapem

Fronty szafek w mocnych kolorach czerni, bieli oraz limonki kontrastują ze sobą dodając wnętrzu energii. Części mebli pokryta lakierem oprócz łatwości utrzymania czystości dają piękny efekt odbicia światła, co sprawia, że pomieszczenie jest znacznie jaśniejsze. Blat stanowi dodatkowy połyskujący element, który przy okazji zachowuje elegancki charakter. Designerską grafikę wprowadzono na ścianę porytą szkłem nad blatem. Oryginalnym pomysłem było również usytuowanie w centralnym punkcie wnętrza wysokiej zabudowy w intensywnej czerni. Dzięki temu ukryty został sprzęt AGD. W oświetleniu zastosowanie systemu LED dla doświetlenia blatu kuchennego jak i podwieszanego sufitu, wprowadziło do wnętrza barwę jasnego światła.

Zielona aplikacja zamontowanaza blatem kuchennym

Zielona podświetlana aplikacja na szkle zamontowana na ścianie za blatem kuchennym

Organizacja pracy w kuchni to ważna sprawa. Aranżacja wnętrza stworzona przez projektanta powinna pozwalać na szybkie przenoszenie żywności i poddawanie go dalszej obróbce termicznej. Przez wzgląd na to, zlewozmywak w omawianym projekcie został usytuowany w sąsiedztwie blatu kuchennego i sprzętu AGD.

Aranżacja kuchni z meblami w kolorze bieli czerni i limonki

Nowoczesna aranżacja kuchni z meblami w kolorze bieli czerni i limonki

Producentem mebli jest firma Mobiliani z Osielska.

A jak Wam podoba się „Realizacja miesiąca” naszego autorstwa wyróżniona przez kuchnieportal.pl?

Czekamy na Wasze komentarze.

 

 

Autor: Joanna Data aktualizacji: