Projekty wnętrz mieszkań i domów

Najczęściej zadawane pytania

Czym jest i co zawiera kompleksowy projekt wnętrz?

Kompleksowy projekt wnętrz zawiera realistyczne wizualizacje które są propozycją tego jak może wyglądać wnętrze, komplet rysunków technicznych w tym rysunki wykonawcze na wykonanie podłogi i sufitu podwieszanego z uwzględnieniem oświetlenia  i aranżacji wnętrza, instalacje wodno-kanalizacyjne, elektrykę, oraz zabudowy ścienne. Dużym ułatwieniem jest także opis użytych materiałów, który przedstawia ilość i rodzaj produktów oraz miejsce w którym można je zakupić. Wszystkie te elementy razem pozwalają sprawnie i bezproblemowo zrealizować projekt.

Czym jest wizualizacja projektów 3D

Wizualizacja 3D ukazuje w szczegółowy sposób zaprojektowaną przestrzeń, co pozwala dokładnie zobrazować to jak będzie ona wyglądać, ułatwia wprowadzenie ewentualnych poprawek lub zaakceptowanie projektu. Pomaga podjąć ostateczną decyzje co do wyboru mebli, koloru ścian czy dodatków czyli wszystkiego tego co trudno sobie wyobrazić w przestrzeni.

Czy potrzebujesz opisów i rysunków technicznych w swoim projekcie?

Decydując się na kompleksowy projekt ułatwiamy sobie cały proces zmiany naszej przestrzeni.

Oprócz wizualizacji dla klientów zawiera on rysunki techniczne które dokładnie ukazują takie rzeczy jak rozkład oświetlenia ,sufitów podwieszanych i podłogi, elektrykę, instalacje wodno-kanalizacyjne oraz zabudowy ścienne co jest kluczowe  i niezbędne dla fachowców wykonujących remont. Rysunki techniczne i opis potrzebnych materiałów oszczędzają czas klienta i skracają czas realizacji projektu.

Różnica między aranżacją a projektem wnętrz

Aranżacja to przykładowe rozmieszczenie mebli oraz sprzętów w przestrzeni, projekt wnętrza zawiera wizualizacje, uwzględnia dokładne wymiary pomieszczeń ich rozkład i funkcjonalność dodatkowo przedstawia meble i materiały możliwe do zakupienia i wszystkie szczegóły takie jak oświetlenie czy elektryka.